SKRIVBORD, med hurts, 1960/70-tal.

50740. SKRIVBORD, med hurts, 1960/70-tal.

Nyckel finns. Längd 152, bredd 70, höjd 72 cm.

Omfattande slitage. Repor, fläckar och ytskador. Lådfront till översta lådan lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 481