SLAGBORD med lådor, fur, drickamålat, 1800-tal.

507370. SLAGBORD med lådor, fur, drickamålat, 1800-tal.

Längd 55-183, bredd 111, höjd 76 cm.

Slitage samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt fläckar.

Antal besök: 1 092