FÅTÖLJ, grå tygklädsel, omklädd, 1900-tal.

507361. FÅTÖLJ, grå tygklädsel, omklädd, 1900-tal.

Svarvade framben. Stoppad klädsel med grått tyg.
Höjd 94 cm.
Sitthöjd 37 cm.
Bredd 70 cm.

Bruksskick.
Solblekt klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 94 cm.
Sitthöjd 37 cm.
Bredd 70 cm.

Bruksskick.
Solblekt klädsel.

Antal besök: 533