BORD, "Superellips", Bruno Mathsson och Piet Hein för Fritz Hansen, Mathsson International.

50726. BORD, "Superellips", Bruno Mathsson och Piet Hein för Fritz Hansen, Mathsson International.

Märkt. Längd 200, bredd 100, höjd 70 cm.

Slitage, repor, stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, stötskador.

Antal besök: 5 153