Karl Hayd (1882-1945) -tillskriven, skog, monogrammad KH, olja på pannå, inramad, tidigt 1900-tal. århundrade 58 lm lång, 43cm bred.
i behov av restaurering.
Dorotheergasse 13 1010 Innere Stadt Österrike