KARL HAYD. Tillskriven. 20th Century Målningar.

507183. KARL HAYD. Tillskriven. 20th Century Målningar.

Karl Hayd (1882-1945) -tillskriven, skog, monogrammad KH, olja på pannå, inramad, tidigt 1900-tal. århundrade 58 lm lång, 43cm bred.

i behov av restaurering.

Gör en kostnadsfri värdering!

i behov av restaurering.

Deutsch Auctioneers
Adress

Dorotheergasse 13
1010 Innere Stadt
Österrike

Placering
Platz 1
Antal besök: 759