OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell "Ann vid åstranden" signerad -67.

507140. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell "Ann vid åstranden" signerad -67.

ca 49 x 28,5 cm.
Signerad B STOLZENBERG.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 49 x 28,5 cm.
Signerad B STOLZENBERG.

Bruksskick.

Antal besök: 944