SKÄNK, sekelskiftet 1800/1900.

50708. SKÄNK, sekelskiftet 1800/1900.

Vitmålad. Längd 109, bredd 56, höjd 125 cm.

Nyckel saknas. Slitage, färgbortfall. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 346