SOFFA, "Cinema", Gunilla Allard, Lammhults, 1900/2000-tal.

50694. SOFFA, "Cinema", Gunilla Allard, Lammhults, 1900/2000-tal.

Klädd i brunt tyg.
Längd 155 cm.

Brukslitage, tyg med skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädd i brunt tyg.
Längd 155 cm.

Antal besök: 1 834