ALMAR ARWIDSON. Väggrelief, trä och järn, motiv med fågel, signerad.

506914. ALMAR ARWIDSON. Väggrelief, trä och järn, motiv med fågel, signerad.

73 x 62 cm.

Stötmärken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x 62 cm.

Stötmärken, repor.

Antal besök: 570