BYRÅ, 1930-tal.

BYRÅ, 1930-tal.
50688. BYRÅ, 1930-tal.

Björk, rak form med tre lådor, beslag av mässing. Längd 94, bredd 42, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
50688. BYRÅ, 1930-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 148