Fotoställ, omkring 1900.
Nysilverföremål, 3 delar.
Ljusstakar, ett par samt kaffekanna, Skultuna, mässing.
Jörnmortel med stöt.
Kaffekvarn.
Höjd ca 12-30 cm.
Slitage, bucklor, smärre nagg på glasinsatts.
Fotoställ, omkring 1900.
Nysilverföremål, 3 delar.
Jörnmortel med stöt.
Kaffekvarn.
Höjd ca 12-30 cm.