SKRIVMASKIN, samt räknemaskin, Corona samt Facit, 1900-tal.

506854. SKRIVMASKIN, samt räknemaskin, Corona samt Facit, 1900-tal.

Räknesnurra, Facit, längd 35, bredd 14, höjd 11,5 cm
Skrivmaskin, Corona, längd 27, bredd 25, höjd 16 cm.

Snurran med smärre slitage. Räknemaskinen med bruksslitage.
Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej genomgångna.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 653