SHERRYGLAS 12 st samt KARAFF, "Silvia" Ingeborg Lundin Orrefors.

50684. SHERRYGLAS 12 st samt KARAFF, "Silvia" Ingeborg Lundin Orrefors.

12 st sherryglas, höjd 11 cm.
Karaff tot höjd ca 24,5 cm.

Obetylig nagg på sherryglas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st sherryglas, höjd 11 cm.
Karaff tot höjd ca 24,5 cm.

Antal besök: 4 418