DIVERSE, 1900-tal.

50683. DIVERSE, 1900-tal.

Spetsglas, 3 st, sk rydbergsglas.
tomtar, 5 st, keramik,
Ljusstake, trä, julgran.
Bordsfotgenlampa.
Höjd ca 13-38 cm.

Slitage. Större tomte saknar föremål.

Gör en kostnadsfri värdering!
50683. DIVERSE, 1900-tal.

tomtar, 5 st, keramik,
Ljusstake, trä, julgran.
Bordsfotgenlampa.
Höjd ca 13-38 cm.

Antal besök: 1 185