MONA SEILITZ. Olja på duk, 3 stycken, signerade.

506804. MONA SEILITZ. Olja på duk, 3 stycken, signerade.

47 x 36 cm, 22 x 27 cm, 24 x 19 cm.

Ej ramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej ramade.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 295