SÄNGBORD OCH BÄNK, teak, 1900-talets mitt.

506781. SÄNGBORD OCH BÄNK, teak, 1900-talets mitt.

Sängbord med låda, märkt Illums Bolighus, höjd 54 cm, bredd 50 cm, djup 35 cm
Bänk, höjd 27 cm, längd 109 cm, bredd 36 cm.

Bruksslitage
Bänk med blekning
Sängbord med fläckar på ovansida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Bänk med blekning

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 612