HERRBETJÄNT, 1900-talets senare hälft.

50678. HERRBETJÄNT, 1900-talets senare hälft.

Vitmålad. Höjd 103 cm.

Bruksslitage, något ostadig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålad. Höjd 103 cm.

Bruksslitage, något ostadig.

Antal besök: 816