HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti FR, Brevettato, Italien, 1900-talets andra hälft.

506748. HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti FR, Brevettato, Italien, 1900-talets andra hälft.

Betsat lövträ. Detaljer av mässing. Höjd ca 107 cm.

Ytslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Repor och märken.

Antal besök: 637