TRAPPSTEGE, metall och trä, 1900-talets mitt.

506740. TRAPPSTEGE, metall och trä, 1900-talets mitt.

Längd 33, bredd med utfälld stege 56, höjd 61 cm.

Bruksslitage, mindre skador samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 423