YTTERFODER samt PIEDESTALER, porslin, 5 delar, 1900-tal.

506722. YTTERFODER samt PIEDESTALER, porslin, 5 delar, 1900-tal.

Piedestal med and samt tillhörande ytterfoder: Total höjd ca 85,5 cm.

Slitage, nagg, krackeleringar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 423