STOLAR, 1 par, rotting, nygotisk stil, sent 1800-tal/tidigt 1900-tal.

506711. STOLAR, 1 par, rotting, nygotisk stil, sent 1800-tal/tidigt 1900-tal.

Flätade sitsar.

Slitage, skador, renoverade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flätade sitsar.

Slitage, skador, renoverade.

Antal besök: 677