SKÅL, glas, Christian Svensson,1996.

506665. SKÅL, glas, Christian Svensson,1996.

Röd glasmassa. Diameter 21 cm. Höjd 17 cm. Signerad.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 1 577