PARTI GLASFÖREMÅL, 4 delar, bl, a karaff Orrefors.

506615. PARTI GLASFÖREMÅL, 4 delar, bl, a karaff Orrefors.

Karaff i lila glasmassa, etikettmärkt Orrefors. Höjd 24 cm.
Skål, kristall, märkt Orrefors samt etikettmärkt. Diameter 16 cm.
Vas, Skruf Lars Hellsten, signerad Hellsten Skruf HOB 2.2.1 Höjd 14 cm.
Skål i opak glasmassa. Omärkt. Diameter 22 cm.

Bruksskick.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.
Repor.

Antal besök: 420