JOHN HAAVS JOHNSON. Landskap med träd, Gotland, olja på pannå, signerad.

506594. JOHN HAAVS JOHNSON. Landskap med träd, Gotland, olja på pannå, signerad.

50x61 cm, rammått 58x69 cm

John Haavs Johnson (1915-1968).

Gör en kostnadsfri värdering!

50x61 cm, rammått 58x69 cm

Antal besök: 695