SIDEBOARD MED BARSKÅP, Ajfa Möbelfabrik, Tibro, 1900-talets andra hälft.

506537. SIDEBOARD MED BARSKÅP, Ajfa Möbelfabrik, Tibro, 1900-talets andra hälft.

Tudelat. Fanerat med teak. Överdel med fyra skjutbara dörrar i glas med bakomliggande hyllplan samt nedfällbar lucka med bakomliggande barinredning. Underdel med fyra lådor och tre dörrar och bakomliggande hyllplan. Längd 190. Bredd 42. Höjd 124 cm.

Slitage. Repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 278