SIDEBOARD, Art deco, 1930-tal.

506493. SIDEBOARD, Art deco, 1930-tal.

Björk, intarsiadekor, längd ca. 150, bredd 50, höjd 88 cm.

Bruksslitage. Fläckar, smärre fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 795