WERNER SJÖBERG. Bock, skuret trä, monogramsignerad samt daterad 1991.

506476. WERNER SJÖBERG. Bock, skuret trä, monogramsignerad samt daterad 1991.

Bock monogramsignerad WS (Werner Sjöberg) höjd ca 28 cm.

Sprickor, ett (1) horn lagat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor, ett (1) horn lagat.

Antal besök: 3 097