SUPKALK, silver, Peter Falk, Skara, 1784, vikt 56,45 gram.

506468. SUPKALK, silver, Peter Falk, Skara, 1784, vikt 56,45 gram.

Invändigt förgylld samt förgylld mynning.

Höjd 10 cm.

Minimala bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm.

Minimala bucklor.

Antal besök: 502