SKULPTUR, vitmetall och marmor, 1900-tal.

506361. SKULPTUR, vitmetall och marmor, 1900-tal.

Kvinnofigur. Märkt "O.W" i godset. Höjd 27 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 402