CIGARETTSTÄLL med ASKFAT, 6 st, gulmetall, 1900-tal.

506340. CIGARETTSTÄLL med ASKFAT, 6 st, gulmetall, 1900-tal.

I form av blomma. Höjd ca. 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 860