SKEDAR, SMYCKEN, silver, vikt 139 gram samt SALTKAR, emalj/mässing och ORDNINGSVAKT-BRICKA, gulmetall.

506324. SKEDAR, SMYCKEN, silver, vikt 139 gram samt SALTKAR, emalj/mässing och ORDNINGSVAKT-BRICKA, gulmetall.

8 kaffeskedar silver ESM 1950/60-tal längd 11 cm.
2 örhängen sterlingsilver för hål höjd 5 cm.
Ring Alton 1969 utan sten storlek 10/50.
Halsband silver längd 38 cm.
Bricka för ordningsvakt höjd 7,5 cm.
2 emaljerade saltkar diameter 5 cm med skedar längd 6 cm i originalkartong.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halsband silver längd 38 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 894