BYRÅ, senbarock, 1700-tal, Sverige.

506300. BYRÅ, senbarock, 1700-tal, Sverige.

3 lådor samt utdragsskiva, längd 115 cm, bredd 65 cm, höjd 81 cm.

Kraftiga fanerskador, slitage, renoverad, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 981