SKOLBÄNK, STOL, Tranås skolmöbler år 1956.

506253. SKOLBÄNK, STOL, Tranås skolmöbler år 1956.

Stol YMA Bänken Ystad metall.
Bänk höjd 67 cm, längd 65 cm, bredd 55 cm.
Stol höjd 67 cm.

Bruksslitage, märken, repor, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol YMA Bänken Ystad metall.
Stol höjd 67 cm.

Antal besök: 12 400