MATGRUPP, 9 delar, ek, nyrenässans, omkring 1900.

506242. MATGRUPP, 9 delar, ek, nyrenässans, omkring 1900.

Sitsar med olika klädsel, bordets längd 126, bredd 113, höjd 76 cm.

Slitage, skador. Stolar renoverade / kompletterade samt maskstungna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 495