ARMBANDSUR, Longines, "La Grande Classique", quartzur, 1900-talets fjärde kvartal.

506186. ARMBANDSUR, Longines, "La Grande Classique", quartzur, 1900-talets fjärde kvartal.

Diameter cirka 36 mm med krona
Boettnummer 25928794
Safirglas
Doublé
Originaletui medföljer.

Bruksslitage
Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boettnummer 25928794
Safirglas
Doublé
Originaletui medföljer.

Bruksslitage
Ej genomgånget.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 493