KÖPEBREV/SEDLAR, 3 st, 1800-tal.

506178. KÖPEBREV/SEDLAR, 3 st, 1800-tal.

12 schillingar banco, åtta schillingar specie och 14 schilling. 1804 och 1848.

Slitage. Skador. Hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador. Hål.

Antal besök: 927