PARTI GRAFIK, 2st, Berndt Wennström, Bengt Ivstedt, signerade och numrerade.

506155. PARTI GRAFIK, 2st, Berndt Wennström, Bengt Ivstedt, signerade och numrerade.

Bildyta 52,5 x 31 cm, respektive 44,5 x 35 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 1 042