ALWIN DAHL. Olja på pannå, motiv med bondgård, signerad.

506147. ALWIN DAHL. Olja på pannå, motiv med bondgård, signerad.

Pannåns mått 65 x 74 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pannåns mått 65 x 74 cm.

Antal besök: 1 916