Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Vägglampor
VÄGGLYKTOR,metall, dekor av örn, 1900-tal.
506119. VÄGGLYKTOR,metall, dekor av örn, 1900-tal.
Höjd 60 cm.
Slitage, bucklor, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 60 cm.
Slitage, bucklor, skador.
Auktionshuset Kolonn
580