ERNST ÅKERBLADH. Akvarell, signerad, daterad a tergo (1956).

506114. ERNST ÅKERBLADH. Akvarell, signerad, daterad a tergo (1956).

Text a tergo "morgon Chelsea Bridge/London".
Bildyta 52 x 35,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Genom glaset syns fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 52 x 35,5 cm.

Antal besök: 1 086