GÖSTA ADRIAN NILSSON (GAN). Nunna vid garnvinda med kulörta garn. Blandteknik. Signerad.

506093. GÖSTA ADRIAN NILSSON (GAN). Nunna vid garnvinda med kulörta garn. Blandteknik. Signerad.

Bildyta ca. 18 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram. Papper med krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca. 18 x 25 cm.

Antal besök: 1 437