PARTI SILVER, 8 delar, bla Lars Fredin, Söderhamn, mestadels 1800-tal.

50600. PARTI SILVER, 8 delar, bla Lars Fredin, Söderhamn, mestadels 1800-tal.

Bestående av bla skedar, sockertång mm. Total vikt ca 400 g.

Bruksslitage och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage och gravyr.

Antal besök: 1 677