Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Silver
SOPPSLEV, silver med träskaft, Samuel Pettersson, Linköping, 1800-tal.
50597. SOPPSLEV, silver med träskaft, Samuel Pettersson, Linköping, 1800-tal.
Längd ca 42 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 42 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
852