VAS, flintgods, Ilse Claesson, Rörstrand, 1930-tal.

505963. VAS, flintgods, Ilse Claesson, Rörstrand, 1930-tal.

Grön dekor av elefanter mot svart bakgrund.
Höjd 13 cm. Mått 11 x 9 cm.
Märkt Rörstrand IC.

Krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm. Mått 11 x 9 cm.
Märkt Rörstrand IC.

Krackelerad.

Antal besök: 3 941