GUSTAV THEODOR WIBOM. Olja på pannå, landskap med bro, signerad och daterad 1922.

505927. GUSTAV THEODOR WIBOM. Olja på pannå, landskap med bro, signerad och daterad 1922.

Pannåns storlek 45 x 50 cm.

Mindre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pannåns storlek 45 x 50 cm.

Mindre krackeleringar.

Antal besök: 712