Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ALLAN ERWÖ. Stilleben med flaska och frukter. Olja på duk, signerad.
505884. ALLAN ERWÖ. Stilleben med flaska och frukter. Olja på duk, signerad.
56 x 39 cm.
Krackeleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
56 x 39 cm.
Krackeleringar.
Göteborgs Auktionsverk
465