BESTICK, 136 delar, nysilver, "Haga", 1900-tal.

50585. BESTICK, 136 delar, nysilver, "Haga", 1900-tal.

12 matgafflar, 12 matknivar, 12 matskedar, 12 bordsgafflar, 11 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 smörgåstallrikar, 11 smörgåsknivar, 6 assiettgafflar, 12 cocktailskedar, skinkkniv, skinkgaffel, 12 kaffeskedar, 2 smörskedar, ostkniv, potatissked, 2 sylt/konfektskedar, serveringsgaffel, sardingaffel, såssked, tårtspade.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 705