CARIN NILSON(1884-1973). Tillskriven. Skulptur, gips, osignerad.

505844. CARIN NILSON(1884-1973). Tillskriven. Skulptur, gips, osignerad.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Patinerad. Monterad hängkrok. Höjd ca. 27 cm.

Mindre lagning på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre lagning på fot.

Antal besök: 275