Auktionshuset Kolonn
Glas
Serviser
POKAL, GLÖGGMUGGAR, 9 st, glas, med tomtemotiv, 1900-tal.
505839. POKAL, GLÖGGMUGGAR, 9 st, glas, med tomtemotiv, 1900-tal.
Höjd ca 6 - 11 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 6 - 11 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
287