Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
FRANCISCO CORCUERA. "Röd gest", olja på duk, signerad och daterad 77.
505828. FRANCISCO CORCUERA. "Röd gest", olja på duk, signerad och daterad 77.
130 x 104 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
130 x 104 cm.
Göteborgs Auktionsverk
2 512